دوشنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
دوشنبه, ۲۳ آوریل ۲۰۱۸

درآمد با دیدن تبلیغات اینترنتی

در این روش شما با مشاهده تبلیغات کلیکی، درآمد کسب می کنید.

این تجارت چگونه کار میکند ؟

شرکت تبلیغ دهنده ←←←

شرکت تبلیغ کننده ←←←

من و زیر مجموعه های من

{ مثال: کوکاکولا }

{مثال: شرکت A}  

به عنوان مثال، شرکت کوکاکولا مبلغی را برای تبلیغ سایت و محصولاتش به شرکت A پرداخت میکند. شرکت A مبلغی از این پول را بابت دیدن این تبلیغات به کاربرانش (من و شما) پرداخت میکند. 

چرا چنین پولی را به ما پرداخت میکنند ؟

من و شما با دیدن این تبلیغات دو کار مهم انجام میدهیم :

1- ممکن است خود ما مشتری شرکت تبلیغ دهنده(کوکاکولا) شویم و یا آن را به دیگری(مثلاً خانواده) پیشنهاد دهیم.

2- دیدن این تبلیغات به معنی افزایش بازدید از سایت شرکت تبلیغ دهنده(کوکاکولا) میباشد، این نیز باعث افزایش رتبه این سایت در رده بندی(Ranking) کشوری و جهانی وب سایتها خواهد شد که در جامعه عام مردم به منزله اعتبار و تعداد زیاد مشتریان شرکت تبلیغ دهنده(کوکاکولا) برداشت خواهد شد. (چگونگی دقیقتر این اتفاق در جایی دیگر شرح داده خواهد شد)

نحوه انجام کار :

ابتدا مانند شکل زیر به صفحه مشاهده آگهی ها بروید. در این صفحه تبلیغات کلیکی لیست شده اند. البته همیشه اینطور نیست و مشاهده آگهی ها میتواند، در منوی بالا یا سمت چپ و راست، زیر مجموعه کسب درآمد باشند.

ابتدا بر روی یکی از تبلیغات کلیک کنید تا در صفحه ای جدید باز شده و بارگذاری شود.

بعد از بار گذاری شمارشگر تبلیغ شروع به شمارش معکوس می کند. مانند عکس زیر

البته در بعضی از سایت ها بحای شمارش گر، یک نوار سبز رنگ شروع به پر شدن میکند. (ممکن است سمت راست بالای صفحه باشد) بعد از اتمام شمارش معکوس تبلیغ با پیغام  مبلغ به حساب شما  اضافه  گردید یا جمله ی آیا میخواهید مبلغ بحسابتان واریز شود و امثالهم مواجه می شوید. در سایت های خارجی جهت جلوگیری از تقلب، در همان قسمت شمارش گر، معمولا 5 تصویر یکسان، که یکی از آنها وارونه است، نمایش داده میشود که شما باید روی تصویر وارونه، کلیک کنید تا مبلغ بحسابتان واریز شود.

سپس صفحه این تبلیغ را ببندید و سراغ آگهی بعدی بروید. 

توجه: صفحه آگهی مورد نظر باید کامل بارگذاری شود تا مبلغ به حساب شما واریز شود. البته بعضی از آگهی ها نیز بدرستی بارگذاری نمی شوند پس حواستان به مدت زمانی که باید داخل صفحه آگهی بمانید، باشد.

توجه : موقع مشاهده تبلیغات کلیکی، تنها یک تبلیغ را در یک زمان باز نمایید و سعی کنید تب یا پنجره جاری مرورگرتان بر روی تبلیغ باز شده باشد، زیرا ممکن است باعث ایستادن شمارش گر شود. البته همیشه اینطور نیست.

آگهی مدیر چیست؟

در بعضی از سایتها قبل از دیدن آگهی های پولی، باید تعدادی آگهی رایگان که توسط مدیر منتشر شده را بازدید کرد، در غیر این صورت، سایر آگهی ها باز نمی شوند.